سامانه ثبت نام حج تمتع 1403
  ورود به سیستم  
   
     


1.چگونه میتوانم در سایت نام کاربری جدید بسازم؟

این سایت مختص مدیران محترم کاروانهای حج سال جاری بوده و ایجاد کاربری فقط از طریق دفاتر حج امکانپذیر است.


2.من مدیر کاروان حج سال جاری هستم،ولی کلمه عبور ندارم؟

با مراجعه به سایت کارگزاران موضوع را از طریق استان خود دنبال کنید.


3.من نام کاربری و کلمه عبور دارم ولی در هنگام ورود به سایت با پیغام خطای زمانبندی مواجه میشوم؟

با توجه به دستوراالعملهای موجود، زمانبندی ثبت نام کاروانهای هر استان اعلام شده است و شما باید در روز شروع استان خود وارد بشوید.


4.آیا در زمان اعزام، کار من با سایت تمام میشود؟

خیر، بیشتر عملیات ستادی مدیران کاروان در کشور عربستان از طریق سایت انجام میشود و شما باید در کشور عربستان نیز کلمه کاربری و رمز عبور خود را همراه داشته باشید.


5.امکان پرداخت الکترونیک هزینه سفر در مرحله دوم برای زائر وجود ندارد چه باید کرد؟

برای واریز الکترونیکی هزینه سفر در مرحله دوم بایستی کلیه اطلاعات منجمله اطلاعات گذرنامه فرهنگی زائر ثبت گردد.


6.کدپیگیری برای پرداخت هزینه سفر زائر را چگونه می توان مشاهده نمود؟

بعد از ثبت اطلاعات زائرین از منوی چاپ ر سید ثبت نام / معرفی به پزشک کد رهگیری درج شده را به زائر اعلام نمائید تا بتوانند پرداخت الکترونیکی هزینه سفر را انجام دهند


7.آیا برای پرداخت هزینه سفر می بایست تمامی اطلاعات زائر ثبت شود ؟

با توجه به اینکه برای مرحله اول پرداخت ، الزامی برای تکمیل اطلاعات گذرنامه و فرهنگی نمی باشد اما برای مرحله دوم حتما باید اطلاعات زائرین در منوهای ذکرشده تکمیل شود تا زائرین بتوانند هزینه مرحله دوم را پرداخت کنند.


8.اطلاعات شماره اتاق زائرین را کجا می بایست ثبت نماییم؟

بعد از مشخص شدن پلان هتل محل اقامت در شهرهای مکه ومدینه حتما می بایست شماره اتاق زائر نیزدرصفحه ویرایش اطلاعات ثبت گردد تا از آن در آلبوم زائرین استفاده گردد.


9.منوی ثبت نام زائر عادی برای ثبت نام چه افرادی می باشد؟

این منو برای ثبت نام از متقاضیان بدون رزرو می باشد . متذکر می شود حتی المکان افراد را از طریقه رزرو دریافت دارید و این منو برای زمانی تهیه گردیده که سقف رزرو کاروان پر شده باشد .ضمنا با توجه به اینکه 10 %ظرفیت کاروان جهت ثبت نام حضوری برای همراهان احتمالی برخی زائرین و)برخی افرادیکه ممکن است از طریق دفاتر سازمان معرفی گردند( در نظرگرفته شده اند، خواهشمند پیش بینی الزم را داشته باشید


10.چه افرادی را می بایست از لیست رزرو دریافت نمود؟

  • افراد عادی دارای اسناد اولویت دار
  • افراد دارای سهمیه را که اقدام به رزرو در کاروان نموده اند را می بایست از این بخش دریافت نمایید.11.آیا تمامی زائرین دارای سهمیه را باید از منوی سهمیه دریافت کرد؟

خیر، این منو برای افراد سهمیه بدون رزرو می باشد . متذکر می شود حتی الامکان افراد را از طریقه رزرو دریافت دارید و این منو برای زمانی تهیه گردیده که سقف رزرو کاروان پر شده باشد


12.افراد دارای سهیمه بدون رزرو را چگونه در سامانه می توان ثبت نام کرد؟

در صورت داشتن ظرفیت در اختیار کاروان با کلیک بروی منوی سهمیه و ورود به صفحه دریافت بدون رزرو سهمیه ، با ورود شماره دعوتنامه و کدملی می توانید نام شخص را بازیابی نمایید. توجه داشته باشید ورود شماره سند و کدشعبه مخصوص آندسته از افرادیست که دارای سهمیه باسند میباشند.